Ověřeno zákazníky

95% spokojenost

276 spokojených zákazníkú tento měsíc

97% zákazníkú by doporučilo obchod svým známým

 • celkové hodnocení
 • dodací lhůta
 • přehlednost obchodu
 • kvalita komunikace

Jen u nás máte možnost:

 • Osobní vyzvednutí vzorkovnic a doručení - máme 46 poboček Osobně si vyzvednete na kterékoliv z našich 46 poboček vzorkovnice (sterilní nádoby na odběr vody). Pro tuto volbu je třeba nás nejdříve kontaktovat. Vzorek vody si pak odeberete sami a odnesete jej zpět k nám na pobočku (nejpozději však do 24 hodin - kvůli ovlivnění mikrobiologie). Doporučujeme s tímto krokem moc dlouho neotálet, jinak může dojít ke znehodnocení výsledků u rozboru vody.

  POZOR! Nedoporučujeme používat vlastní nádoby. Protože u nich nelze zaručit onu sterilitu a test vody by tak mohl být zcela zbytečný (výsledky by mohly být zkreslené, nepřesné atd.).
 • Doručení a vyzvednutí vzorkovnic kurýrem - celá ČR Vyberete si typ rozboru (doporučujeme nám raději zavolat, pokud si nevíte rady) a my vám necháme zaslat vzorkovnice až k vám domů / na vybranou adresu. V balíčku obdržíte sadu vzorkovnic a jednoduchý návod, jak vzorek vody odebrat.

  Stále však musíte vodu po odebrání doručit osobně k nám na pobočku a to nejpozději do 24 hodin od odběru. K tomu opět poslouží kurýr, který vám odebraný vzorek odveze do laboratoře. Místa svozu i odvozu vzorků mohou být odlišná (stačí je jen vyplnit v objednávce).
 • Objednání akreditovaného odběru - celá ČR Chcete si ušetřit čas a dvě cesty k nám? Vodu nabere náš pracovník a vy se nemusíte o nic starat. Odběr může provést náš pracovník přímo u vás. Po odeslání objednávky vás nejpozději následující pracovní den kontaktuje náš certifikovaný vzorkař a domluvíte si s ním termín odběru. Poté už jen počkáte na email s výsledky rozboru.

3 způsoby odběru a doručení vzorku vody

Odběr vzorku vody svépomocí

Vzorkovnice si osobně vyzvednete, sami odeberete vzorek a doručíte jej na jednu z našich 46 poboček. Celý proces sestává ze 3 kroků:

a) Vyzvednutí vzorkovnice u nás na pobočce

Zde vám zapůjčíme sterilní vzorkovnice (nádoby, do kterých vodu nalijete). Nedoporučujeme používat vlastní nádoby, protože u nich nelze zaručit právě sterilitu a test vody by tak mohl být zcela znehodnocen. Pobočky máme v těchto krajích:

POZOR! Vzorkovnice pro úplný rozbor vody a vzorkovnice pro testy vody na přítomnost Radonu je možné vyzvednout jen v těchto pobočkách (few offices or add úplný rozbor to the cart and add the list of office in here).

b) Odběru vzorku vody

Následně musíte provést odběr vzorku. Podle toho, odkud vodu nejčastěji odebíráte, z tohoto zdroje budete také odebírat i vodu na rozbor, kterou pak doručíte na pobočku.

Příklady:
• Pitná voda = odeberete vodu z vodovodního kohoutku.
• Užitková voda = studna.
• Odpadní voda = odběr ze zdroje odpadní vody atd.

Jestliže se chcete dozvědět vše o vodě, kterou doma pijete, je třeba odebírat vodu přímo z vodovodního kohoutku (protože jen tak budou ve výsledcích rozboru zahrnuty i případné vlivy vodovodních rozvodů z domu, které taktéž mohou mít negativní dopad na kvalitu pitné vody).

Pokud vlastníte studnu a tato studna nebyla delší dobu používána (např. během zimy, kdy v ní byla zamrzlá voda), doporučujeme odčerpat nejméně trojnásobek celkového objemu vody ze studny. Až se hladina vody opět doplní na běžnou mez, až poté je vhodné odebírat vzorek.

Jak správně odebírat vzorek vody svépomocí pro běžný rozbor

Před samotným odběrem vzorku nechte vodu alespoň 5 minut odtéct a poté začnete s odběrem.

Při odběru postupujte tak, aby nemohlo dojít k tomu, že by nečistota z vašich rukou mohla jakkoliv kontaminovat vzorek vody (to znamená, že musíte vzorkovnici držet pod takovým úhlem, aby vám netekla přes prsty voda, která se dostává do vzorkovnice).

Připravte si dopředu ke kohoutku všechny potřebné vzorkovnice: sterilní skleněnou vzorkovnici na mikrobiologický rozbor, litrovou plastovou vzorkovnici na chemický rozbor a případně ještě plastovou vzorkovnici s objemem 100 ml, která se používá pro určení hodnot těžkých kovů ve vodě.

Odběr vody pro stanovení chemických ukazatelů a těžkých kovů

Před použitím musíte litrovou PET láhev (vzorkovnici) 3x vypláchnout odebíranou vodou (nejenom láhev, ale také i uzávěr). Až potom můěte naplnit vzorkovnici až po okraj vodou, kterou chcete zanalyzovat a láhev zašroubovat za pomocí uzávěru.

Pokud máte k dispozici také 100 ml PET vzorkovnici, která se používá na podrobné rozbory vody s těžkými kovy, je postup stejný. 3x ji vypláchnete odebíranou vodou a až poté naplníte.

Odběr vody pro stanovení bakteriologických ukazatelů

Pro rozbory vody, které mají ukázat přítomnost bakterií ve vodě (například legionelly), je nutné použít speciální sterilizovanou plastovou vzorkovnici.

Vzorkovnici otevřete až těsně před samotným odběrem. Běžně bývá navíc tato speciální vzorkovnice opatřena pečetí s označenou dobou minimální trvanlivosti.

Při odběru vzorku vody pro stanovení bakteriologických ukazatelů vzorkovnici otevřete a bez vyplachování ji naplňte odebíranou vodou. Víčko po celou dobu držte v druhé ruce vrškem k sobě, aby (např. při kýchnutí) nedošlo ke kontaminaci.

Vzorkovnici nenaplňujte až po okraj, ale jen přibližně 2 cm pod hrdlo, aby měly bakterie dost vzduchu.

Odběr vody pro stanovení pesticidů

Pro odběry vzorků pro určení přítomnosti pesticidů ve vodě, se používá hnědá skleněná vzorkovnice s objemem 1l. Vzorkovnici opět (jako v předešlých případech) 3x vypláchneme i včetně uzávěru a až poté ji naplníme až po okraj a láhev uzavřeme.

Jakmile se vám podaří odebrat vzorek vody tak, aby nedošlo k jeho kontaminaci, čeká vás poslední krok. Doručit vzorek vody do laboratoře.

c) Doručení vzorku vody k nám na pobočku

Opět si vyberete jednu z našich 46 poboček a doručíte nám odebraný vzorek vody zpět na naši pobočku. Odebraný vzorek je třeba chladit, jestliže jej okamžitě neodzeme do laboratoře bezprostředně po odběru (opět mohlo by dojít ke kontaminaci vzorku, jelikož bakterie se rychleji množí při vyšších teplotách a naměřené hodnoty by tak mohly být zcela odlišné od skutečnosti).

Protože je vzorek nutné doručit co nejdříve do laboratoře, nejpozději však do 24 hodin od odběru (kvůli ovlivnění mikrobiologie), doporučujeme s tímto krokem moc dlouho neotálet, jinak by mohlo dojít ke znehodnocení výsledků rozboru. Vzorkovnici s odebraným vzorkem vody můžete po předchozí domluvě přinést na kteroukoliv z našich 46 poboček.

Odběr vody svépomocí - vzorkovnice doveze kurýr

Vyberete si typ rozboru (doporučujeme nám raději zavolat, pokud si nevíte rady) a my vám necháme zaslat vzorkovnice vám až k vám domů / na vybranou adresu. V balíčku obdržíte sadu vzorkovnic a jednoduchý návod, jak vzorek vody odebrat. Stále však musíte vodu po odebrání doručit osobně k nám na pobočku a to nejpozději do 24 hodin od odběru. K tomu opět poslouží kurýr, který vám odebraný vzorek odveze do laboratoře. Místa svozu i odvozu vzorků mohou být odlišná (stačí je jen vyplnit v objednávce).

Pokud si nevíte rady a raději byste nechali odběr provést někoho, kdo se v tom vyzná, je samozřejmě možné zvolit 3. možnost – akreditovaný odběr vody, kdy na vybranou adresu dorazí certifikovaný vzorkař a odběr vody provede za vás.

Akreditovaný odběr

Vodu nabere náš pracovník a vy se nemusíte o nic starat Chcete si ušetřit čas a dvě cesty k nám? Odběr může provést náš pracovník přímo u vás Po odeslání objednávky vás nejpozději následující pracovní den kontaktuje náš vzorkař a domluvíte si termín odběru. Poté už jen počkáte na email s výsledky rozboru.

Blog

Kompletní průvodce dezinfekcí vody za pomocí UV záření / UV lampy

19. dubna 2019
UV dezinfekce je hojně používanou alternativou chemické čištění vody (např. za pomocí chlóru). UV záření se dnes běžně využívá k dezinfekci pitné vody, vody podzemní, povrchové, v zařízeních na úpravu pitné vody, k dezinfekci vody pro rozvody teplé vody a také v  lékařství při dezinfekci různých lékařských přístrojů atd. UV dezinfekce je osvědčená a vysoce účinná metodaRead More...

Pražské vodovody a kanalizace doporučují kontrolu vody ze soukromých studní

18. dubna 2019
Voda ze soukromých studní nepodléhá žádné pravidelné kontrol, proto Pražské vodovody a kanalizace (PVK) doporučují tuto vodu nejméně jednou ročně zkontrolovat. Informoval o tom mluvčí PVK Tomáš Mrázek. „Je velmi vhodné nechat si ověřit kvalitu vody v akreditované laboratoři, aby majitelé studní měli informaci o vhodnosti používané vody a případně mohli provést opatření vedoucí ke zlepšeníRead More...

Kde nepoteče v 17. týdnu voda (Praha a okolí)

18. dubna 2019
Přehled plánovaných výluk vody v Praze a okolí v příštím, 17. týdnu letošního roku dle rozpisu, který je sdělil mluvčí společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK) Tomáš Mrázek. Přehled plánovaných výluk na 17. týden Dolní Chabry, Čimice, Kobylisy 24. 4. 2019 od 4:00 hod. do 9:00 hod. Výluka vody se bude týkat odběrných míst v ulicíchRead More...

Zřízení studny a právní předpisy

18. dubna 2019
Domněnka, že si každý může na svém pozemku bez povolení vybudovat studnu a vodu z ní libovolně používat, je mylná. Povrchové a podzemní vody nejsou předmětem vlastnictví a nejsou součástí ani příslušného pozemku, na němž nebo pod nímž se vyskytují. Studna je navíc stavba a vztahují se na ni tedy příslušná ustanovení stavebního zákona (zákonRead More...

Proč používat pouze originální UV zářivky od výrobce VIQUA?

14. dubna 2019
Na internetu můžete narazit na kompatibilní zářiče, které mají sloužit jako levné náhražky originálních zářičů do UV lamp VIQUA. Častokrát obsahují informaci, že tyto kompatibilní zářiče mají stejné vlastnosti jako originální produkty VIQUA, ačkoliv jsou mnohonásobně levnější. Důrazně varujeme všechny spotřebitele před používáním jakýchkoliv neoriginálních UV zářivek a jiných kompatibilních zářičů do UV lamp VIQUA! Jsou často vyrobenyRead More...

Kontrola studní a kvalita vody

10. dubna 2019
Že každá stavba potřebuje pravidelnou údržbu, o tom nikdo nepochybuje. U studní, kupodivu, to už lidem tak jasné není. Řada majitelů se domnívá, že jednou vybudovaná studna bude sloužit navždy. Absence základní kontroly a péče je dnes jednou z největších bolestí studní v České republice. Přitom průběžná kontrola a opravy vyjdou mnohem levněji než nápravaRead More...

Podpora oprav domovních olověných rozvodů pitné vody

11. února 2019
Ministerstvo pro místní rozvoj (dále jen „MMR“) vyhlásilo v rámci dotačních programů v bytové politice pro rok 2014 další kolo dotačního programu na výměnu olověných rozvodů pitné vody v trvale obydlených stavbách pro bydlení, tj. v bytových a rodinných domech, postavených na území České republiky. MMR tento program vyhlásilo pod názvem „Podpora oprav domovních olověných rozvodů pro rokRead More...

Kde a jak si můžete nechat otestovat svou pitnou vodu?

6. prosince 2018
Tento článek je třetí částí seriálu o kvalitě vody z vodovodní sítě. Pokud jste úvodní část ještě nečetli, doporučujeme vrátit se nejdříve na první část celého seriálu. Případně se můžete podívat rovnou na druhý díl. Jaká je kvalita vaší pitné vody, můžete spolehlivě zjistit pouze při odborně provedeném odběru vzorků a kvalitní analýze. Pokud máteRead More...

Jak zajistit optimální provozní podmínky pro váš vnitřní vodovod?

19. listopadu 2018
Tento článek je druhou částí seriálu o kvalitě vody z vodovodní sítě. Pokud jste první část ještě nečetli, doporučujeme vrátit se nejdříve na první část celého seriálu. Jak zabránit tomu, aby z kohoutku tekla voda, která předtím stagnovala ve vnitřním vodovodu (tzn. znamená když je voda zadržená v potrubí a neproudí dál a může docházet keRead More...

Veřejné vodovody a soukromé vnitřní vodovodní rozvody – jak mohou ovlivňovat kvalitu pitné vody?

19. listopadu 2018
Více než 93 % obyvatel České republiky je zásobováno pitnou vodou z veřejných vodovodů a spoléhá na to, že zde existuje nějaký odpovědný subjekt, který dělá vše pro to, aby dodávaná voda odběratelům vyhovovala svou kvalitou a množstvím. I když tomu tak je, nemusí to ještě nutně znamenat, že voda ve stejné kvalitě bude vytékatRead More...

Bakterie legionella – kompletní informace o tomto neviditelném zabijákovi

24. září 2018
Legionella zahrnuje přibližně 60 druhů různých bakterií, přičemž minimálně 20 z těchto bakterií je velmi nebezpečných pro zdraví člověka. Pro staršího člověka nebo člověka s oslabenou imunitou představují bakterie legionelly kritickou hrozbu, nezřídka se pak stává, že nemocný poté umírá (u legionelly platí nemilosrdná statistika, že 1 z 10 případů nakažení zpravidla končí smrtí). Bakterie vyvolává dvěRead More...

Jak se liší jednotlivé rozbory vody (informativní rozbor vody, krácený rozbor vody, úplný rozbor vody)

21. září 2018
Pro určení, zda voda neobsahuje nežádoucí látky (bakterie, viry, chemické látky, nebezpečné mikroorganismy) nebo jen pro ověření, jak kvalitné vodu máte, je nutné si nechat zpracovat rozbor vody. Jednotlivé rozbory se od sebe liší názvem, cenou, i zkoumanými parametry, které vybraná laboratoř testuje (na přítomnost vybraných látek ve vodě nebo překročení jejich mezních hodnot). NejčastějiRead More...
Štítky: aerosoly, akreditovaná laboratoř, akreditované odběry, akreditovaný odběr, akreditovaný odběr pitné vody, akreditovaný odběr vody, akreditovaný rozbor vody, alergie na chlor, alergie na vodu, analýza pitné vody, analýza vodního zdroje, analýza vody, analýza vody Praha, analýzy vody, bakteria legionella, bakterie legionela, bakterie legionella, bakterie legionelly, bakterie legionely, bakterie ve vodě, Balená voda, barevná voda, barva vody, bazény, běžný rozbor vody, bílá voda, bíle zabarvená voda, biofilm, cena rozboru vody, červená voda, chemická desinfekce, chemická dezinfekce, chemický rozbor vody, chlór, chlór ve vodě, chlorace, chlorace vody, chlorizace vody, chlorování vody, chuť vody, čistá voda, čištění odpadních vod, čištění studní, čištění studny, čištění vody ze studny, čistička, čistička odpadních vod, čističky odpadních vod, čistírna odpadních vod, čistírny odpadních vod, čistírny vody, čistota vody, citlivá kůže, citlivá pokožka, ČOV, dekontaminace, dekontaminace vody, desinfekce, desinfekce studny, desinfekce voda, desinfekce vodního zdroje, desinfekce vody, desinfekční opatření, dešťová voda, dezinfekce, dezinfekce studny, dezinfekce voda, dezinfekce vodního zdroje, dezinfekce vody, dezinfekční efekt, dezinfekční opatření, divná chuť vody, domácí filtr vody, domácí studna, domácí studny, domovní rozvody pitné vody, domovní studna, domovní studny, dotace, dotační program, dusičnany, dusičnany ve vodě, E.coli, epoxyd, epoxydové materiály, fenol, fenoly, fenoly ve vodě, filtr na dešťovou vodu, filtr na pitnou vodu, filtr na znečištěnou vodu, filtr vody ze studny, filtrace vody, hladiny spodních vod, hnědá voda, hygienická stanice, hygienická stanice hlavního města Prahy, hygienické stanice, Informační systém Pitná voda, informativní rozbor, informativní rozbor pitné vody, IS PiVO, jak dezinfikovat studnu, jak na dezinfekci studny, jedovaté olovo ve vodě, kalná voda, kanalizace, kde nepoteče voda, kde neteče voda, kdy provádět rozbor vody, kohoutková voda, kolaudace bytu, kolaudace domu, kolaudace rozbor vody, kolaudace úplný rozbor, kolaudace úplný rozbor vody, kolaudace voda, kolaudace vodní zdroj, kolaudace zdroje pitné vody, kolaudační rozbor, kolaudační rozbor vody, koliformní bakterie, komerční studny, komerční vodní zdroj, kompatibilní UV zářivky, kompatibilní zářiče VIQUA, kompatibilní zářivky, kontaminace vody, kontaminovaná voda, kontaminované vody, kontrola kvality vody, kontrola pitné vody, kontrola studní, kontrola studny, kontrola vody, kontroly pitné vody, krácené rozbory vody, krácený rozbor, krácený rozbor pitné vody, krácený rozbor vody, krajská hygienická stanice, krajská hygienická stanice Jihočeského kraje se sídlem v Českých Budějovicích, krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně, krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech, krajská hygienická stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě, krajská hygienická stanice Královéhradeckého kraje se sídlem v Hradci Králové, krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci, krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sidlem v Olomouci, krajská hygienická stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích, krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni, krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem, krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně, krajské hygienická stanice, kvalita balené vody, kvalita balených vod, kvalita odběru vody, kvalita pitné vody, kvalita vody, kvalita vody ze studní, kvalita vody ze studny, kvalitní voda, laboratoř, laboratoř na odběr vody, laboratoř na odběry vody, laboratoř na rozbory vody, laboratoř rozbor vody, laboratoře na odběr vody, laboratoře na odběry vody, laboratoře odběry vody, legionářská horečka, legionářská nemoc, legionela, legionela ve vodě, legionella, legionella diagnostika, legionella liberec, Legionella pneumophila, legionella přenos, legionella prevence, legionella příznaky, legionella species, legionella teplota, legionella ve vodě, legionelly, legionelóza, legionelózy, legionely, levný zdroj pitné vody, mangan, materiály vodovodní sítě, meď, měděná potrubí, mikrobiologický rozbor vody, minerální voda, množení bakterií, monitoring kvality vody, nákaza, nebezpečné olovo, nemoci z vody, neteče voda, nezávadná voda, nezávadnost vody, nikl, nikl v potrubí, odběr pitné vody, odběr vody, odběr vody pro stanovení pesticidů, odběr vody sám, odběr vody svépomoc, odběr vody svépomocí, odběr vzorku, odběry pitné vody, odběry vody, odběry vzorku, odebrání vzorku vody, odér, odpadní vody, olověná potrubí, olověná vodovodní potrubí, olověné potrubí, olověné rozvody, olověné rozvody pitné vody, olovo, onemocnění, Operační program Životní prostředí, OPŽP, orientační rozbor, originální zářiče VIQUA, originální zářivky VIQUA, ozonizace vody, pesticidy, pitná voda, plánované výluky vod, plánované výluky vody, podrážděná kůže, podrážděná pokožka, podzemní vody, poniklovaná vodovodní potrubí, pontiatická horečka, potrubí, potrubí měď, povinné testování vody, povinný rozbor vody, praha, Praha 1, Praha 1 rozbor vody, Praha 1 rozbory vody, Praha 10, Praha 10 rozbor vody, Praha 10 rozbory vody, Praha 11, Praha 11 rozbor vody, Praha 11 rozbory vody, Praha 12, Praha 12 rozbor vody, Praha 12 rozbory vody, Praha 13, Praha 13 rozbor vody, Praha 13 rozbory vody, Praha 14, Praha 14 rozbor vody, Praha 14 rozbory vody, Praha 15, Praha 15 rozbor vody, Praha 15 rozbory vody, Praha 16, Praha 16 rozbor vody, Praha 16 rozbory vody, Praha 17, Praha 17 rozbor vody, Praha 17 rozbory vody, Praha 18, Praha 18 rozbor vody, Praha 18 rozbory vody, Praha 19, Praha 19 rozbor vody, Praha 19 rozbory vody, Praha 2, Praha 2 rozbor vody, Praha 2 rozbory vody, Praha 20, Praha 20 rozbor vody, Praha 20 rozbory vody, Praha 21, Praha 21 rozbor vody, Praha 21 rozbory vody, Praha 22, Praha 22 rozbor vody, Praha 22 rozbory vody, Praha 3, Praha 3 rozbor vody, Praha 3 rozbory vody, Praha 4, Praha 4 rozbor vody, Praha 4 rozbory vody, Praha 5, Praha 5 rozbor vody, Praha 5 rozbory vody, Praha 6, Praha 6 rozbor vody, Praha 6 rozbory vody, Praha 7, Praha 7 rozbor vody, Praha 7 rozbory vody, Praha 8, Praha 8 rozbor vody, Praha 8 rozbory vody, Praha 9, Praha 9 rozbor vody, Praha 9 rozbory vody, praha rozbor vody, pravidelná údržba vodovodu, pravidelný rozbor vody ze studny, překročení limitů, příliš tvrdá voda, problém s vodou, problémy s vodou, program na podporu výměny olověného potrubí vnitřních vodovodů, program podpory oprav domovních olověných rozvodů, prohlídka studny, prověřená firma, prověřená firma rozbory vody, prověřené firmy, provozování vodovodů, průmyslově znečištěná voda, pryskyřice, radiometrické testování, řešení kvality vody, rez ve vodě, rezavá voda, rozbor, rozbor bazénové vody, rozbor na míru, rozbor odpadních vod, rozbor pitné vody, rozbor vody, rozbor vody bazény, rozbor vody koupaliště, rozbor vody na kolaudace, rozbor vody na míru, rozbor vody pesticidy, rozbor vody s těžkými kovy, rozbor vody studna, rozbor vody u nemovitostí, rozbor vody z bazénu, rozbor vody ze studny, rozbory odpadních vod, rozbory vody, rozbory vody individual, rozbory vody praha, rozbory vody s těžkými kovy, rozbory vody studna, rozbory vody studny, rozbory vody v Praze, rozbory vody ze studny, rozdělení studní, rozšířený rozbor, rozšířený rozbor vody, rozvod teplé vody, rozvod vody, rozvody potrubí v domě, rozvody teplé vody, rozvody vody, šachtové studny, SAVO, siřičitany, sirovodík, škodlivost chlóru, smrad ve vodě, smrad voda, smrdat, smrdutá voda, soukromá studna, soukromé studny, specializovaná laboratoř, spodní vody, stavba studní, stavba studny, stavba studny svépomocí, stavební zákon, studna, studna hloubená, studna kopaná, studna na chalupě, studna šachtová, studna šachtová kopaná, studna v domě, studna vrtaná, studny, sulfáty, svépomocí odběr vody, technické požadavky na vodovod, technický stav studny, teplá voda, test voda, test vody, test vody Praha, testování kvality vody, testování voda, testování vody, testování vody Praha, testování vody ze studny, těžké kovy, těžké kovy ve vodě, trihalometany, tvrdá voda, tvrdost vody, údržba vodovodní sítě, údržba vodovodů, úplný rozbor, úplný rozbor pitné vody, úplný rozbor vody, úprava vody, úpravna vody, úpravny vod, úpravny vody, UV desinfekce vody, UV dezinfekce, UV dezinfekce vody, UV jednotky, UV lampa, UV lampa byt, UV lampa do bytu, UV lampa do domu, UV lampa dům, UV lampa na doma, UV lampy, UV lampy VIQUA, UV paprsky, UV systém, UV systémy, UV transmitace, UV transmittance, UV záření, UV zářič, UV zářiče, UV zářivka, UV zářivky, UV žárovka, UV žárovky, uzávěr vodovodní přípojky, užitková voda ze studny, veřejná studna, veřejné studny, veřejný vodovod, VIQUA, vlastní studny, vlastník studny, vlastník vodovodu, vlastnosti vody, vnitřní vodovod, vnitřní vodovodní síť, voda, voda a zdraví, Voda test, voda z řádu, voda z vodovodu, voda ze studny, vodárna, vodárny, vodatest, vodní filtr, vodní filtry, vodní kámen, vodní kámen ve vodě, vodní nádrž, vodní nádrže, vodní síť, vodní zákon, vodní zdroj, vodní zdroje, vodojem, vodojemy, vodoprávní povolení, vodoprávní povolení k odběru vody, vodovod, vodovod bez dezinfekce, vodovodní kohoutek, vodovodní potrubí, vodovodní přípojka, vodovodní přípojky, vodovodní rozvody, vodovodní rozvody pitné vody, vodovodní síť, vodovodní sítě, vodovodní studna, vodovodní studny, vodovodní systém, vodovodní systémy, vody, vrtaná studna, vrtané studny, vrty, vyhláška, vyhláška kvalita vody, vyhlášky, vyhodnocení rozboru vody, výhody UV dezinfekce, výhody UV lampy, výsledky odběrů, vyzvednutí vzorkovnice, vzorek vody, vzorkovnice, vzorky vody, zabarvená voda, základní orientační rozbor vody, zákony, zápach, zápach voda, zápach vody, zapáchající voda, zásobování vodou, závadná voda, zdravá voda, zdraví, zdraví škodlivá voda, zdraví voda, zdravotně nezávadná voda, zdravotní ústav, zdravotní ústav se sídlem v Brně, zdravotní ústav se sídlem v Českých Budějovicích, zdravotní ústav se sídlem v Hradci Králové, zdravotní ústav se sídlem v Jihlavě, zdravotní ústav se sídlem v Kolíně, zdravotní ústav se sídlem v Liberci, zdravotní ústav se sídlem v Olomouci, zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, zdravotní ústav se sídlem v Pardubicích, zdravotní ústav se sídlem v Plzni, zdravotní ústav se sídlem v Praze, zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, zdravotní ústav se sídlem ve Zlíně, zdravotní ústavy, zdravotní závadnost vody, zdroj pitné vody, zdroje pitné vody, železo, zkrácený rozbor, změkčovač vody, znečištěná voda, znečištění pitné vody, znečištění ve vodě, znečištění vody, znečitění vody, zvyšování kvality povrchových vod, zvyšování kvality vody

Objednejte si rozbor vody

A zjistěte, jestli vaše voda splňuje všechny potřebné normy. V případně zájmu vám zařídíme výsledky rozboru vody i do 24 hodin.