Rozbory odpadních vod

Rozbory odpadních vod z čistíren odpadních vod, průmyslových závodů, kanalizací, jíme septiků. Rozbory znečištěných řek, rybníků a jezer.

Odběr samotného vzorku pak můžete provést svépomocí do speciálních vzorkovnic. Vzorkovnice pro vlastnoruční odběr vody si můžete ZDARMA vyzvednout na jakékoliv z našich 47 poboček v ČR. Na tutéž pobočku pak donesete vzorek vody, který jste sami odebrali. Případně vám můžeme vzorkovnice zaslat kurýrem na vybranou adresu (182 Kč s DPH) a následně je zase vyzvedneme, jakmile dokončíte odběr vzorku odpadní  vody. Nebo na místo pošleme našeho certifikovaného odborníka, který provede akreditovaný rozbor vody (823 Kč s DPH). Všechny tyto variaty najdete po vložení produktu košíku.

POZOR! Zde uvedená cena je orientační. Přesná cena rozboru opadních vod bude vyčíslena až po vyjasnění rozsahu rozboru telefonicky s námi (+420 228 224 790) anebo po odeslání vaší poptávky, případně nás můžete kontaktovat na email recepce@vodatest.cz. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím webového formuláře anebo skrze online chat v pravém dolním rohu obrazovky.

Cena:Od 666 Kč550 Kč bez DPH

Počet kusů:
Chci kalkulaci
Chcete se na něco zeptat? Volejte +420 228 224 790

Provádíme akreditované odběry a chemické, mikrobiologické a ekotoxické rozbory z čistíren odpadních vod (ČOV) pro obecní a firemní čistírny a pro čističky v rodinných domech a pro průmyslové závody a kanalizace.

Zajistímě rozbory pro septiky, jímky, kanalizační sítě, podzemních vod v okolí skládek, rozbory podzemních vod znečištěných průmyslovou výrobou včetně zajištění hydrogeologického posudku, případně zpracování rizikové analýzy, rozbor průmyslových a technologických vod dle přání zákazníka rozbor znečištěných povrchových vod (řeky, rybníky, jezera apod).

Vše provedeme dle platných norem a požadavků platné legislativy.

Přesná cena rozboru opadních vod bude vyčíslena až po vyjasnění rozsahu rozboru telefonicky s námi (+420 228 224 790) anebo po odeslání vaší poptávky. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím webového formuláře anebo skrze online chat v pravém dolním rohu obrazovky.

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

V případě využití našeho online formuláře nezapomeňte prosím uvést také adresu, na které má být odběr vzorku proveden a zda máte zájem o akreditovaný odběr (tzn. vzorek bude odebrán naším certifikovaným specialistou) nebo si zajistíte odběr svépomocí.

Budeme vás neprodleně kontaktovat zpět ohledně upřesnění informací a dořešení cenové kalkulace.

Proč si vybrat nás

Provádíme analýzy v akreditované laboratoři, nabízíme možnost expresního zpracování a vyhodnocení rozboru, máme 47 kontaktních míst po celé České republice - to jsou jen některé z našich předností.

Expresní analýzy vzorků vody

Standardně jsme schopni vyhodnotit výsledky do 7-10 pracovních dnů, v případě expresní potřeby do 1-3 pracovních dnů.

Nejdostupnější rozbory v ČR

Máme nejširší síť v České republice, která čítá 47 kontaktních míst.

Vyhodnocení výsledků

U všech rozborů pitné vody provedeme porovnání zjištěných hodnot s limitními hodnotami dle vyhlášky č. 252/2004 Sb.

Nejmodernější přístroje

Využíváme nejmodernější přístroje, které poskytují ještě přesnější výsledky.

Mezinárodní akreditace

Umíme vám dodat protokoly v několika světových jazycích a být váš mezinárodní partner pro rozbory.

Kvalitní zákaznický servis

Ochotně vám poradíme s výběrem vhodného produktu přímo pro vás.

Od rozboru po řešení

Na základě vyhodnocení výsledků vám dokážeme navrhnout komplexní účinná nápravná opatření.

Maximální spokojenost

99 % našich klientů doporučuje naše služby dál.