Rozbor vody – bakterie legionelly (Legionella Species)

Rozbor vody vhodný jako prevence legionářské nemoci. Bakterie legionelly se běžně vyskytují v pitné vodě či ve vodovodním potrubí a mohou způsobit u seniorů a jedinců s oslabenou imunitou vážné zdravotní problémy.

Odběr samotného vzorku pak provedete svépomocí do speciálních vzorkovnic. Vzorkovnice pro vlastnoruční odběr vody si můžete ZDARMA vyzvednout na jakékoliv z našich 47 poboček v ČR. Na tutéž pobočku pak donesete vzorek vody, který jste sami odebrali. Případně vám můžeme vzorkovnice zaslat kurýrem na vybranou adresu (182 Kč s DPH) a následně je zase vyzvedneme, jakmile odeberete vzorek vody. Nebo na místo pošleme našeho certifikovaného odborníka, který provede akreditovaný rozbor vody (823 Kč s DPH). Všechny tyto variaty najdete po vložení produktu košíku.

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného rozboru vody pro váš dům, byt či provozovnu, zavolejte nám na +420 228 224 790. Nebo nám napište na recepce@vodatest.cz. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím webového formuláře anebo skrze online chat v pravém dolním rohu obrazovky. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Cena:889 Kč735 Kč bez DPH

Počet kusů:
Chcete se na něco zeptat? Volejte +420 228 224 790

Její výskyt v prozovovaném ubytovacím či gastro zařízení je nejčastějším porušením zákona o ochraně veřejného zdraví.

Nejenom, že vám při zjištění této bakterie v prostorách provozovny hrozí vysoká pokuta ze strany kontrolních orgánů, ale ohrožujete tím také zdraví všech lidí, kteří se v dané lokalitě vyskytují. U nových provozoven při kolaudaci je navíc nutné mít zkontrolovanou vodu, aby bylo zaručeno, že voda neobsahuje žádné škodlivé viry či bakterie, které by mohly ohrožovat zdraví obyvatel daného domu, bytu či provozovny.

Nechte si zkontrolovat vodní zdroj na přítomnost bakterie legionelly. V případě zjištění pochybení vám zároveň okamžitě pomůžeme učinit nápravu a zřídit v provozovně či ve vašem bytě odpovídající procesy a nainstalovat vybavení, aby se bakterie ve zdroji pitné vody již nemohla nikdy vyskytnout. Jelikož bude z vaší strany okamžitě sjednána náprava, nehrozí vám poté již žádná sankce.

Hlavní přínost je však pro vás jasný – nebudete pít vodu, která by mohla ohrožovat vás či zdraví vašich nejbližších.

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného rozboru vody pro váš dům, byt či provozovnu, zavolejte nám na +420 228 224 790.  Nebo nám napište na recepce@vodatest.cz. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím webového formuláře anebo skrze online chat v pravém dolním rohu obrazovky. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Nejčastěji ve spojení s tímto rozborem vody také hledáte: legionelóza, legioneloza, legionella, legionella příznaky, legionella species, legionella prevence, legionella teplota, legionella liberec, bakteria legionella, legionella přenos, legionella diagnostika

Analyzované prvky

Analyzované prvky v rámci tohoto rozboru vody:

  • Legionella species

Proč si vybrat nás

Provádíme analýzy v akreditované laboratoři, nabízíme možnost expresního zpracování a vyhodnocení rozboru, máme 47 kontaktních míst po celé České republice - to jsou jen některé z našich předností.

Expresní analýzy vzorků vody

Standardně jsme schopni vyhodnotit výsledky do 7-10 pracovních dnů, v případě expresní potřeby do 1-3 pracovních dnů.

Nejdostupnější rozbory v ČR

Máme nejširší síť v České republice, která čítá 47 kontaktních míst.

Vyhodnocení výsledků

U všech rozborů pitné vody provedeme porovnání zjištěných hodnot s limitními hodnotami dle vyhlášky č. 252/2004 Sb.

Nejmodernější přístroje

Využíváme nejmodernější přístroje, které poskytují ještě přesnější výsledky.

Mezinárodní akreditace

Umíme vám dodat protokoly v několika světových jazycích a být váš mezinárodní partner pro rozbory.

Kvalitní zákaznický servis

Ochotně vám poradíme s výběrem vhodného produktu přímo pro vás.

Od rozboru po řešení

Na základě vyhodnocení výsledků vám dokážeme navrhnout komplexní účinná nápravná opatření.

Maximální spokojenost

99 % našich klientů doporučuje naše služby dál.