Naše pobočky pro rozbory vody – celá ČR

Zde naleznete seznam 47 kontaktních míst pro rozbory vody po celé ČR, kde si můžete vyzvednout vzorkovnice k rozboru vody a vzorek vody si odebrat sami (je však nutné nás nejdříve kontaktovat). V případě, že nemáte v blízkém okolí žádnou naši pobočku, je možné si také objednat kurýra, který vám vzorkovnice doveze anebo certifikovaného vzorkaře, který provede odběr za vás (tzv. akreditovaný odběr). Více o průběhu rozboru vody  – jak to probíhá?

Filtru odpovídá:

Celkový počet kontaktních míst: Celkový počet míst: 46 poboček

Bohužel jsme nenalezli žádnou pobočku.

Zadejte jinou adresu nebo nám zavolejte +420 733 737 235

  Objednejte si rozbor vody

  A zjistěte, jestli vaše voda splňuje všechny potřebné normy. V případně zájmu vám zařídíme výsledky rozboru vody i do 24 hodin.

  Rozbory vody a test vody v laboratoři – popis průběhu procesu pro testování kvality vody a analýzy vzorků vody

  Jakmile najdete v seznamu vhodnou pobočku a vyzvednete si vzorkovnice k odběru vody, můžete si vzorek vody odebrat sami (je však nutné nás nejdříve kontaktovat). Odebraný vzorek poté odnesete zpět na naše kontaktní místo a my jej odsud odešleme do akreditované laboratoře, která provede analýzu vody a určí, jaké vlastnosti a jakou kvalitu má vaše voda (voda je pitná, neobsahuje bakterie, akreditovaná laboratoř může otestovat tvrdost vody, zákal, obsah dusičnanů, obsah železa, manganu atd. a porovná daný vzorek s maximálními povolenými hodnotami).

  V případě, že nemáte v blízkém okolí žádnou naši pobočku, je možné si také objednat kurýra, který k vám vzorkovnice doveze anebo certifikovaného vzorkaře, který provede odběr za vás (tzv. akreditovaný odběr) a vzorek vody poté odveze do laboratoře.
  Jakmile bude dokončena analýza vody z naší akreditované laboratoře, výsledky rozboru vám pak srozumitelnou formou vysvětlíme. Pokud je vše v pořádku, je naše práce zdárně u konce. V případě, že objevíme u vody nějaké nedostatky, pomůžeme vám s i výběrem vhodného zarížení na úpravu vody.

  Rozbory vody a měření kvality vody v akreditované laboratoři

  Nabízíme rozbory vody pro soukromé osoby (rozbory vody v domácnosti pro kolaudace, bytech, domech a chatách) a firmy (bytová družstva, provozovatelé restaurací, ubytoven, hotelů, penzionů, kaváren či jiných gastronomických zařízení) po celé ČR.

  Komplexní rozbory vody a orientační analýza pitné vody v akreditované lavoratoři

  V rámci našich služeb poskytujeme základní, krácené, úplné rozbory, rozbory vody s těžkými kovy, rozbory vody ke kolaudaci a pro hygienu podle příslušných vyhlášek (252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh). Dokážeme vodu otestovat také na výskyt radioaktivních prvků pro určení, zda nepřekračují maximální povolené limitní hodnoty.

  Za pomoci pravidelných rozborů vody pomáháme klientům plnit zákonnou povinnost a pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky (tzv. akreditovaný rozbor pitné vody, jehož výsledky jsou nezpochybnitelné).

  Nabízíme také individuální rozbory pitné vody, kdy si rozbor můžete sestavit na míru a my vám u vzorku vody otestujeme vybrané parametry. Pravidelně zajišťujeme pro klienty rozbory zdrojů pitné vody. Provádíme rozbor vody z bazénových vod, soukromých studní a vrtů i odpadních vod.

  Expresní dodání výsledků rozborů vody z akreditované laboratoře

  Pomáháme realizovat akreditované i neakreditované rozbory, mikrobiologické i chemické a rozbory vody, monitoring vody, kontrola kvality vody, měření kvality pitné vody a další analýzy vodních zdrojů s cílem poskytnout vám jasnou představu o jakosti vody. Zde můžete vzorky odebrané vody přinést osobně. Vzorek následně poputujeme do akreditované laboratoře, která provede test vody. Jakmile bude v laboratoři dodaný vzorek zanalyzován, bude vám předán výsledek rozboru s podrobným vysvětlením. ve všech krajích ČR (Hl. město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina.
  Máme pobočky ve všech hlavních městech (v Praze, Brně, Ostravě, Mladé Boleslavi, Liberci, Nymburku, Českých Budějovicích, Plzni atd.), kam můžete vzorky přinést osobně, vzorek následně otestujeme v akreditované laboratoři.

  Cena rozboru vody

  Zajímá vás, kolik stojí rozbor vody, případně, zda je cena konečná? Pokud si vybere tyto standardizované balíčky určené pro analýzu vody, je cena fixní (pokud si k rozboru neobjednáte další služby navíc – například analýzu dalších prvků, které v standardní rozboru nejsou zahrnuty):

  U rozborů níže, kdy je třeba dořesit individuálně, jaké prvky je třeba analyzovat, případně se může výsledná liší cena lišit dle dalších parametrů (například velikost bazénu), bude cena upřesněna až po vyjasnění těchto nezbytných detailů. Jedná se o tyto rozbory vody:

  Od rozboru vody k řešení

  Zjistíme, zda je voda pitná a neobsahuje nežádoucí bakterie či zdraví škodlivé látky (nebezpečné dusičnany). Zda není příliš tvrdá, neobsahuje příliš těžkých kovů anebo nemá jiné negativní vlastnosti, jež by mohly mít dopad na vaše zdraví. Nejenom, že umíme pomocí rozboru diagnostikovat problém, ale naši odborníci umí na základě vyhodnocení výsledků navrhnout i komplexní účinná nápravná opatření a pomoci vám s výběrem vhodného zařízení na úpravu vody, filtrů a filtračních zařízení, změkčovačů na úpravu tvrdé vody, pomůžeme také v případě zájmu s instalací samotné úpravny pitné vody u vás doma.