Rozbory vody developery a stavební firmy

Provádíme akreditované odběry, rozbory vody  i analýzy vzorků vody pro stavební firmy, developery a developerské projekty, bytová družstva a majitele bytových jednotek, rodinných domů a paneláků. Nejčastěji těmto typům klientů poskytujeme akreditované rozbory vody pro účely kolaudace a poskytujeme konzultace týkající se domovního řádu pro oblast vodního hospodářství.

Našim klientům umožňujeme si v našich 43 odběrných místech odebrat vzorkovnice a provést si (neakreditovaný) odběr vody svépomocí. Odebraný vzorek je poté možné odnést zpět na naše kontaktní místo a my jej odsud odešleme do laboratoře na analýzu. Nebo vám vzorkovnice doveze kurýr. Případně si objednáte certifikovaného vzorkaře, který provede akreditovaný odběr.

Více o tom, jaké poskytujeme rozbory vody.

Potřebujete poradit?

Vepište své telefonní číslo a náš specialista vám do 2 hodin zavolá zpět.

  +420

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Nabídka produktů k úpravě vody

  Rozbory vody a testování kvality vody – celá ČR – domy, byty, bytová družstva, společenství vlastníků

  Naše sběrná místa po celé České Republice jsou vám k dispozici. Kamkoliv jinam dojedeme a nebo se s vámi dohodneme na způsobu doručení vzorkovnic a provedení náběru vzorků pro rozbor vody přímo u vás.

  Fungujeme po celé České Republice – podívejte se na sběrná místa pro rozbory vody v rámci celé ČR. Službu rozbory vody lze využít v rámci celé České republiky pro soukromé, fyzické i právnické osoby.

  Jaké rozbory vody si u nás můžete objednat?

  Základní rozbory vody, krácené i úplné rozbory vody, rozbory teplé i studené vody. Provádíme testování kvality vody pro vodu pitnou, užitkovou, bazénovou, povrchovou.

  Rovněž provádíme rozbory odpadních vod, což jistě uvítají provozovatelé čistíren. Pro ně zajišťujeme v rámci rozboru odpadních vod, také rozbory kalů a sedimentů z vodních toků, nádrží, jímek, septiků, lapolů.

  Pro soukromé majitele, kteří mají bazény nebo menší soukromé koupaliště před domem, zpracováváme rozbory vody pro bazény a bazénové vody.

  Dále spolupracujeme s provozovateli veřejných koupališť, pro které provádíme pravidelné i jednorázové rozbory vody bazénové vody, bazénů, koupališť dle platné legislativy.

  Zpracováváme rozbory a analýzy vody pro ubytovací zařízení, hotely, restaurace, bytová družstva a další subjekty a provozovny, které jsou povinny provádět laboratorní rozbory vody ze zákona.

  Na základě rozboru půdy na zahradě, poli či jiném pozemku doporučíme hnojení, pomůžeme s rozbory při založení či odbahnění rybníku, kde je potřeba stanovit těžké kovy. Zpracováváme žádosti na vypouštění odpadních vod.

  Zaměřujeme se na rozbory chemické, mikrobiologické, souhrnné rozbory vody i orientační rozbory pitné vody, bazénových i odpadních vod, pravidelně také zajišťujeme rozbory vody pro studny a vrty. Dokážeme také analyzovat teplou vodu na přítomnost bakterie Legionelly a také na rozbor vody na výskyt radonu, zda voda nepřekračuje maximální povolené hodnoty a není tedy zdraví škodlivá.

  Vše dle Vyhlášky 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi pro jeho maximální spokojenost s našimi produkty a službami.

  Rozbor pitné vody pro soukromé osoby, soukromé účely

  Zajímá vás, zda je voda pitná, neobsahuje bakterie či jiné nebezpečné látky? Pak je pro vás je vhodný krácený nebo informativní rozbor pitné vody. Provedeme rozbor vody v daném domě, bytě, domku či chatě, který vám ukáže, jakou vodu pijete, nebo užíváte.

  Vzorky provádíme v akreditované laboratoři s atestem.

  Rozbor vody ke kolaudaci

  Pokud máte rodinný domek, nebo si kupujete nemovitost či spravujete vlastní či cizí nemovitosti a a chcete si ověřit kvalitu vody z vodovodu, pak pro tyto účely nabízíme rozbor vody ke kolaudaci, neboli krácený rozbor vody. Rozbor vody je platný pro hygienu i pro kolaudaci.

  Více o službě rozbory vody pro kolaudaci.

  Rozbor pitné vody pro stavební firmy, developery, bytová družstva, společenství vlastníků domů

  Jste majitelem bytu, domu, spravujete nemovitosti jako hotely, penziony, ubytovny, síť fitness řetězců, kaváren, nebo vlastníte či provozujete síť firem a používáte zdroj vaší pitné vody pro zákazníky, a nebo zaměstnance, pak máte také zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky. Pro vás je určeno rozbor pitné vody dle vyhlášky. 252/2004 Sb.

  Laboratorní rozbor pitné vody pro stavitele bytů a developerské firmy v rámci kolaudačního řízení a pro jiné účely

  Potřebujete udělat rozbor pitné vody? Kolaudujete a potřebujete udělat rozbor pitné vody? Čekáte kontrolu inspektorů životního prostředí? Máte pocit, že s vaší vodou není něco v pořádku? Napište nám jaký rozbor přesně potřebujete a my ho pro vás provedeme.

  Případně vám poradíme s výběrem vhodného rozboru vody individuálně s ohledem na vaše aktuální potřeby.

  Rozbor vody provádíme v akreditované laboratoři s atestem

  Provedeme rozbor vody pro byt, dům, činžovní dům, panelák, nemovitosti, které spravujete. Vzorek pak zanalyzuje akreditovaná laboratoř, která provede test vody na přítomnost předem nadefinovaných látek. Dle provedeného testu zjistíme, jaká je kvalita vody v daném objektu – zda ji lze využít jako pitnou nebo zda má vlastnosti užitkové vody.

  Při nevyhovujících parametrech navrhneme další kroky k řešení s ohledem na vaše finanční možnosti.