Rozbory vody pro lázeňská střediska a lázně

Provádíme akreditované i neakreditované rozbory vody  i analýzy vzorků vody pro lázně, lázeňská a rekreační střediska.

Našim klientům umožňujeme si v 43 odebrat vzorkovnice a provést si (neakreditovaný) odběr vody svépomocí. Odebraný vzorek je poté možné odnést zpět na naše kontaktní místo a my jej odsud odešleme do laboratoře na analýzu. Nebo vám vzorkovnice doveze kurýr na zvolenou adresu. Případně si objednáte certifikovaného vzorkaře, který provede akreditovaný odběr.

Více o tom, jaké poskytujeme rozbory vody.

Potřebujete poradit?

Vepište své telefonní číslo a náš specialista vám do 2 hodin zavolá zpět.

  +420

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Nabídka produktů k úpravě vody

  Rozbory vody a testování kvality vody – pobočky po celé ČR

  Fungujeme po celé České Republice – máme sběrná místa sloužící k vyzvednutí vzorkovnic (nádoby sloužící k odběru vzorku vody). Kamkoliv jinam dojedeme a nebo se s vámi dohodneme na způsobu doručení vzorkovnic a provedení náběru vzorků pro rozbor vody přímo u vás. Podívejte se na sběrná místa pro rozbory vody v rámci celé ČR. Službu rozbory vody lze využít v rámci celé České republiky pro soukromé, fyzické i právnické osoby.

  Dlouhodobě pomáháme realizovat rozbory vody pro rekreační zařízení, wellness centra, wellness hotely a spa centra, které jsou povinny provádět laboratorní rozbory vody ze zákona.

  Vše dle Vyhlášky 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi pro jeho maximální spokojenost s našimi produkty a službami.

  Jaké rozbory vody si u nás můžete objednat?

  Základní rozbory vody, krácené rozbory i úplné rozbory vody, rozbory teplé i studené vody. Provádíme testování kvality vody pro vodu pitnou, užitkovou, bazénovou i povrchovou.

  Rovněž provádíme rozbory odpadních vod, což jistě uvítají provozovatelé čistíren. Pro ně zajišťujeme v rámci rozboru odpadních vod, také rozbory kalů a sedimentů z vodních toků, nádrží, jímek, septiků, lapolů.

  Dále spolupracujeme s provozovateli bazénů, pro které provádíme pravidelné i jednorázové rozbory vody bazénové vody, bazénů, koupališť dle platné legislativy.

  Zaměřujeme se na rozbory chemické, mikrobiologické, souhrnné rozbory vody i orientační rozbory pitné vody, bazénových i odpadních vod, pravidelně také zajišťujeme rozbory vody pro studny a vrty. Dokážeme také analyzovat teplou vodu na přítomnost bakterie Legionelly a také provést rozbor vody na výskyt radonu (zda voda nepřekračuje maximální povolené hodnoty a není tedy zdraví škodlivá).

  Pomůžeme také s rozbory vody při založení či odbahnění rybníku, kde je potřeba stanovit těžké kovy.

  Rozbor pitné vody provádíme v akreditované laboratoři

  Zajímá vás, zda je voda pitná, neobsahuje bakterie či jiné nebezpečné látky? Pak je pro vás je vhodný krácený nebo informativní rozbor pitné vody. Provedeme rozbor vody v daném domě, bytě, domku či chatě, který vám ukáže, jakou vodu pijete, nebo užíváte.

  Vzorky provádíme v akreditované laboratoři s atestem.

  Rozbor vody pro hygienu i ke kolaudaci – lázně, lázeňská a rekreační zařízení a střediska

  Pokud si potřebujete ve vašem zařízení ovřit kvalitu vody z vodovodu, pak pro tyto účely nabízíme rozbor vody ke kolaudaci, neboli krácený rozbor vody. Rozbor vody je platný pro hygienu i pro kolaudaci. Případně poskytujeme i krácený rozbor ke kolaudaci rozšířený o ukazatel tvrdosti vody.

  Rozbor pitné vody pro lázně a lázeňská střediska

  Pokud ve vaší provozovně používáte zdroj pitné vody pro zákazníky, a nebo zaměstnance, pak máte také zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky. Pro vás je určeno rozbor pitné vody dle vyhlášky. 252/2004 Sb.

  Laboratorní rozbor pitné vody pro majitele lázeňských zařízení

  Potřebujete udělat rozbor pitné vody? Kolaudujete a potřebujete udělat rozbor pitné vody? Čekáte kontrolu inspektorů životního prostředí? Máte pocit, že s vaší vodou není něco v pořádku? Napište nám jaký rozbor přesně potřebujete a my ho pro vás provedeme.

  Případně vám poradíme s výběrem vhodného rozboru vody individuálně s ohledem na vaše aktuální potřeby.

  Zrevidujeme kvalitu vody a nalezneme řešení

  Zrevidujeme kvalitu vody v jakémkoliv rekreačním zařízení, wellness hotelech, spa centrech a lázních. Jakmile nám bude doručen vzorek vody, daný vzorek okamžitě zanalyzuje akreditovaná laboratoř, která provede test vody na přítomnost předem nadefinovaných látek. Dle provedeného testu zjistíme, jaká je kvalita vody a jaké má vlastnosti.

  Při nevyhovujících parametrech navrhneme další kroky k řešení s ohledem na vaše finanční možnosti.