Rozbory vody a testy vody pro wellness centra, rekreační zařízení a spa centra

Provádíme akreditované i neakreditované rozbory vody  i analýzy vzorků vody pro rekreační zařízení, wellness centra, wellness hotely a spa centra.

Našim klientům umožňujeme si v 43 odebrat vzorkovnice a provést si (neakreditovaný) odběr vody svépomocí. Odebraný vzorek je poté možné odnést zpět na naše kontaktní místo a my jej odsud odešleme do laboratoře na analýzu. Nebo vám vzorkovnice doveze kurýr na zvolenou adresu. Případně si objednáte certifikovaného vzorkaře, který provede akreditovaný odběr.

Více o tom, jaké poskytujeme rozbory vody.

Potřebujete poradit?

Vepište své telefonní číslo a náš specialista vám do 2 hodin zavolá zpět.

  +420

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Abychom vám mohli zavolat, ponecháme si vaše údaje po dobu 1 roku. Nemusíte mít obavy, budou v naprostém bezpečí.

  Nabídka produktů k úpravě vody

  Rozbory vody a testování kvality vody – pobočky po celé ČR

  Fungujeme po celé České Republice – máme sběrná místa sloužící k vyzvednutí vzorkovnic (nádoby sloužící k odběru vzorku vody). Kamkoliv jinam dojedeme a nebo se s vámi dohodneme na způsobu doručení vzorkovnic a provedení náběru vzorků pro rozbor vody přímo u vás. Podívejte se na sběrná místa pro rozbory vody v rámci celé ČR. Službu rozbory vody lze využít v rámci celé České republiky pro soukromé, fyzické i právnické osoby.

  Dlouhodobě pomáháme realizovat rozbory vody pro rekreační zařízení, wellness centra, wellness hotely a spa centra, které jsou povinny provádět laboratorní rozbory vody ze zákona.

  Vše dle Vyhlášky 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi pro jeho maximální spokojenost s našimi produkty a službami.

  Jaké rozbory vody si u nás můžete objednat?

  Základní rozbory vody, krácené rozbory i úplné rozbory vody, rozbory teplé i studené vody. Provádíme testování kvality vody pro vodu pitnou, užitkovou, bazénovou i povrchovou.

  Rovněž provádíme rozbory odpadních vod, což jistě uvítají provozovatelé čistíren. Pro ně zajišťujeme v rámci rozboru odpadních vod, také rozbory kalů a sedimentů z vodních toků, nádrží, jímek, septiků, lapolů.

  Dále spolupracujeme s provozovateli bazénů, pro které provádíme pravidelné i jednorázové rozbory vody bazénové vody, bazénů, koupališť dle platné legislativy.

  Zaměřujeme se na rozbory chemické, mikrobiologické, souhrnné rozbory vody i orientační rozbory pitné vody, bazénových i odpadních vod, pravidelně také zajišťujeme rozbory vody pro studny a vrty. Dokážeme také analyzovat teplou vodu na přítomnost bakterie Legionelly a také provést rozbor vody na výskyt radonu (zda voda nepřekračuje maximální povolené hodnoty a není tedy zdraví škodlivá).

  Pomůžeme také s rozbory vody při založení či odbahnění rybníku, kde je potřeba stanovit těžké kovy.

  Rozbor pitné vody provádíme v akreditované laboratoři

  Zajímá vás, zda je voda pitná, neobsahuje bakterie či jiné nebezpečné látky? Pak je pro vás je vhodný krácený nebo informativní rozbor pitné vody. Provedeme rozbor vody v daném domě, bytě, domku či chatě, který vám ukáže, jakou vodu pijete, nebo užíváte.

  Vzorky provádíme v akreditované laboratoři s atestem.

  Rozbor vody ke kolaudaci – wellness centra, rekreační zařízení a spa centra

  Pokud si potřebujete ve vašem rekreačním či wellness zařízení ověřit kvalitu vody z vodovodu, pak pro tyto účely nabízíme rozbor vody ke kolaudaci, neboli krácený rozbor vody. Rozbor vody je platný pro hygienu i pro kolaudaci. Případně poskytujeme i krácený rozbor ke kolaudaci rozšířený o ukazatel tvrdosti vody.

  Rozbor pitné vody pro hotely a penziony

  Jste majitelem bytu, domu, spravujete nemovitosti jako hotely, penziony, ubytovny, síť fitness řetězců, kaváren, nebo vlastníte či provozujete síť firem a používáte zdroj vaší pitné vody pro zákazníky, a nebo zaměstnance, pak máte také zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky. Pro vás je určeno rozbor pitné vody dle vyhlášky. 252/2004 Sb.

  Laboratorní rozbor pitné vody pro majitele ubytovacích zařízení a hotelů

  Potřebujete udělat rozbor pitné vody? Kolaudujete a potřebujete udělat rozbor pitné vody? Čekáte kontrolu inspektorů životního prostředí? Máte pocit, že s vaší vodou není něco v pořádku? Napište nám jaký rozbor přesně potřebujete a my ho pro vás provedeme.

  Případně vám poradíme s výběrem vhodného rozboru vody individuálně s ohledem na vaše aktuální potřeby.

  Zrevidujeme kvalitu vody a nalezneme řešení

  Zrevidujeme kvalitu vody v jakémkoliv rekreačním zařízení, wellness hotelech, spa centrech. Jakmile nám bude doručen vzorek vody, daný vzorek okamžitě zanalyzuje akreditovaná laboratoř, která provede test vody na přítomnost předem nadefinovaných látek. Dle provedeného testu zjistíme, jaká je kvalita vody a jaké má vlastnosti.

  Při nevyhovujících parametrech navrhneme další kroky k řešení s ohledem na vaše finanční možnosti.